تور قله سبلان تور کوه نوردی

توسط : آفتاب کلوت 3شب تور طبیعت گردیتور تفریحیتور ایرانگردیتور تابستان 99تور مرداد 98تور کوهنوردی

۱,۴۹۰,۰۰۰تومان بازای هر بزرگسال

در تور سبلان عازم پیمایشی جذاب به‌سمت سومین قله‌ی مرتفع ایران می‌شویم قله‌ی سبلان با ارتفاعی در حدود 4811 متر از سطح دریا در شمال غرب ایران و در استان اردبیل واقع شده است اطراف این آتشفشان خاموش، چشمه‌های آب‌گرم فراوانی وجود دارد که بر جذابیت و زیبایی این منطقه برای صعود افزوده است

تهران اردبیل
شروع تور: ﺳﻪشنبه 14 مرداد 99 پایان تور: جمعه 17 مرداد 99
نوع سفر: زمینی مدت اقامت: 3 شب
نام آژانس آفتاب کلوت
شماره تماس 021-52827000
وبسایت www.kalouttravel.com
ایمیل info@kalout.com
شماره نمابر -
غذا و اسکان روز 1محل سرو صبحانه: توسط: محل سرو نهار: توسط: محل سرو شام: توسط: نوع اقامت: وسیله نقلیهمحل اقامت: اتوبوس VIP (بیست و پنج صندلی تختشو )
غذا و اسکان روز 2محل سرو صبحانه: رستورانتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: رستورانتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو شام: کمپ کوهنوردی سبلانتوسط: آفاب کلوتنوع اقامت: کمپ و کلبهمحل اقامت:
غذا و اسکان روز 3محل سرو صبحانه: اکو کمپ کلوتتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: طبیعتتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو شام: رستورانتوسط: گردشگرنوع اقامت: اقامتگاه سنتیمحل اقامت: هتل کاروانسرای سنگی دورنا
غذا و اسکان روز 4محل سرو صبحانه: رستورانتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: رستورانتوسط: گردشگرمحل سرو شام: توسط: نوع اقامت: محل اقامت:

اطلاعات لازم سفر تور قله سبلان تور کوه نوردی

محل حرکت:

خیابان فاطمی، پارکینگ هتل لاله

زمان حرکت:

ساعت ۲۲:۳۰

مهلت و نحوه ثبت نام:

**قیمت تور نهایی نمی‌باشد و میتواند شامل تخفیف خرید گروهی و خرید زودهنگام شود.
رزرو آنلاین: با مراجعه به آدرس زیر در سایت آفتاب کلوت میتوانید تور خود را آنلاین خریداری نمایید:
"https://kalouttravel.com/Tours/233"
و یا می‌توانید پس از رزرو تلفنی مبلغ این سفر را به یکی از شماره حساب‌های زیر واریز ( کارت به کارت) نمایید و پس از آن شماره پرداختی خود را به واحد فروش (02152827000) مربوطه اعلام نمایید. بانک ملت : 6104337883126193 بانک گردشگری : 5054161002342925

مدارک لازم :

کارت شناسایی ملی و اصل شناسنامه

ملاحظات خاص سفر :

این تور در بازه زمانی برگزار می‌شود:
سه شنبه 14 مرداد 1399 الی جمعه 17 مرداد 1399

خدمات :

حمل و نقل: وسیله نقلیه توریستی، اتوبوس VIP (بیست و پنج صندلی تختشو )
حمل ونقل محلی: ویژه مسیر‌های خاکی
اقامت : اتوبوس VIP (بیست و پنج صندلی تختشو ) یک شب، کمپ کوهنوردی سبلان یک شب، هتل کاروانسرای سنگی دورنا یک شب
پذیرایی : ۶ وعده با کلوت - ۳ وعده با گردشگر
گروه اجرا : راهنما و مسئول تدارکات
بیمه: بیمه مسئولیت مدنی

توضیحات :

1. ارائه بلیت یا فیش بانکی به سرپرست سفر ، هنگام حرکت ، الزامی است.
2. دریافت برنامه سفر و امضای قرارداد مربوطه ، توسط شرکت کننده و تسلیم آن به شرکت ، هنگام ثبت نام الزامی است ؛
3. مسئولیت امضاء قرارداد و تحویل برنامه سفربه افرادی که گروهی ثبت نام می‌کنند ، بر عهده نماینده گروه است.
4. لطفاً حداکثر وزن کوله پشتی خود را به میزان 15کیلوگرم تنظیم فرمایید ؛ همچنین مسئولیت حفاظت ازاموال شخصی در طول سفر بر عهده شرکت کننده است برنامه‌های اعلام شده ونحوه اقامت ، با توجه به شرایط آب وهوایی وسایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است .
5.چنانچه شرکت مجبور شود در اثرشرایط محیطی (مثل ترافیک) یا حوادث غیر مترقبه بخشی از برنامه را ابطال کرده و خارج از چهارچوب اعلام شده در برنامه سفر ، نسبت به رزرو هتل یا کرایه وسایل نقلیه یا هرگونه عمل لازم دیگر ، اقدام کند . هزینه آن برعهده شرکت کننده خواهد بود .
6. اختصاص اتاق 1،2 و...نفره به افراد در هتل و نیزنحوه استقرار افراد در خانه محلی یاچادر، بستگی به ترکیب نفرات تور و ظرفیت هتل یا خانه محلی دارد که مطابق با ماده‌های 11و12قرارداد سفر عمل می‌شود .
7. همراه داشتن ظروف شخصی ضروری است ؛ برای جلوگیری ازآسیب به طبیعت، ظروف یکبار مصرف دراختیارگذاشته نخواهد شد .
8. درصورت انصراف تا 15روز قبل ازاجرای سفر 100% ، از15 تا 10 روز قبل 60% و از 10 تا 7 روز قبل 40% مبلغ قابل بازپرداخت خواهدبود؛پس ازآن هیچ گونه وجهی مسترد نخواهد شد ( مطابق با ماده3 قرارداد سفر) .
9. تعداد ثبت نام کننده در سفر ، و مسیر حرکت تور (آسفالت ، خاکی) تعیین کننده نوع وسیله نقلیه است .

برنامه سفر تور قله سبلان تور کوه نوردی

جاذبه‌ها:
در تور سبلان عازم پیمایشی جذاب به‌سمت سومین قله‌ی مرتفع ایران می‌شویم. قله‌ی سبلان با ارتفاعی در حدود ۴۸۱۱ متر از سطح دریا در شمال غرب ایران و در استان اردبیل واقع شده است. اطراف این آتشفشان خاموش، چشمه‌های آب‌گرم فراوانی وجود دارد که بر جذابیت و زیبایی این منطقه برای صعود افزوده است.


برنامه سفر:
روزاول : با اتوبوس VIP شبانه به‌سوی اردبیل حرکت می‌کنیم.
نکته : فاصله تهران تا دامنه‌ی سبلان، ۶۹۲ کیلومتر ( از جاده سرچم ) است.
روزدوم : هنگام صبح به اردبیل می‌رسیم و سپس به‌سمت آبگرم شابیل حرکت می‌کنیم. در این بخش از سفر سوار لندرور شده و از راه جاده‌‌های صعب‌العبور کوهستانی به پناهگاهی در ارتفاع ۳۶۵۰ متری می‌رویم. بعد از تحویل محل اقامت و صرف ناهار آماده‌ی تمرین هم‌هوایی در ارتفاعات منطقه می‌شویم. شامی گرم و سبک را نوش‌جان می‌کنیم و برای استراحت به کمپ می‌رویم.
روز سوم: بعد از صرف صبحانه‌ی جذاب و مقوی در کوهستان به‌سمت ارتفاعات حرکت می‌کنیم. مسیر کوه‌پیمایی با صرف استراحت‌های لازم بین راه را حدوداً ۵ ساعت طول می‌کشد. تا قدم بر قله بگذاریم. بعد از تماشای دریاچه و صعود به قله به پناهگاه بازمی‌گردیم و ابتدا با لندروور به‌سوی شابیل و بعد با مینی‌بوس به‌سوی مشکین‌شهر حرکت می‌کنیم.
روز چهارم: پس از نوش‌جان کردن صبحانه و گشت‌وگذار در منطقه به بازدید از جهنم‌دره می‌رویم و با خاطراتی خوش، عازم تهران می‌شویم.

لوازم تور قله سبلان تور کوه نوردی

مشاهده تمامی تورها