تور جبهه شمالی دماوند تور کوه نوردی

توسط : آفتاب کلوت 1شب

۱,۶۸۰,۰۰۰تومان بازای هر بزرگسال

تهران مازندران
شروع تور: جمعه 15 شهریور 98 پایان تور: دوشنبه 18 شهریور 98
نوع سفر: زمینی مدت اقامت: 1 شب
نام آژانس آفتاب کلوت
شماره تماس 021-52827000
وبسایت www.kalouttravel.com
ایمیل info@kalout.com
شماره نمابر -
غذا و اسکان روز 1محل سرو صبحانه: رستورانتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: طبیعتتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو شام: کمپ کوهنوردی دماوند جبهه شمالیتوسط: آفتاب کلوتنوع اقامت: کمپ و کلبهمحل اقامت: کمپ کوهنوردی دماوند جبهه شمالی
غذا و اسکان روز 2محل سرو صبحانه: کمپ کوهنوردی دماوند جبهه شمالیتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: کمپ کوهنوردی دماوند جبهه شمالیتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو شام: کمپ کوهنوردی دماوند جبهه شمالیتوسط: آفتاب کلوتنوع اقامت: کمپ و کلبهمحل اقامت:
غذا و اسکان روز 3محل سرو صبحانه: طبیعتتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: طبیعتتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو شام: کمپ کوهنوردی دماوند جبهه شمالیتوسط: آفتاب کلوتنوع اقامت: کمپ و کلبهمحل اقامت:
غذا و اسکان روز 4محل سرو صبحانه: اکو کمپ کلوتتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: توسط: محل سرو شام: توسط: نوع اقامت: محل اقامت:

اطلاعات لازم سفر تور جبهه شمالی دماوند تور کوه نوردی

محل حرکت:

خیابان فاطمی، پارکینگ هتل لاله

زمان حرکت:

4:00 صبح

مهلت و نحوه ثبت نام:

**قیمت تور نهایی نمی‌باشد و میتواند شامل تخفیف خرید گروهی و خرید زودهنگام شود.
رزرو آنلاین: با مراجعه به آدرس زیر در سایت آفتاب کلوت میتوانید تور خود را آنلاین خریداری نمایید:
"https://kalouttravel.com/Tours/233"
و یا می‌توانید پس از رزرو تلفنی مبلغ این سفر را به یکی از شماره حساب‌های زیر واریز ( کارت به کارت) نمایید و پس از آن شماره پرداختی خود را به واحد فروش (02152827000) مربوطه اعلام نمایید. بانک ملت : 6104337883126193 بانک گردشگری : 5054161002342925

مدارک لازم :

کارت شناسایی ملی و اصل شناسنامه

ملاحظات خاص سفر :

این تور در بازه زمانی برگزار می‌شود:
جمعه 15 شهریور الی دوشنبه 18 شهریور

خدمات :

حمل و نقل: وسیله نقلیه توریستی
حمل و نقل محلی: مینی بوس 20 صندلی
اقامت : کمپ کوهنوردی دماوند جبهه شمالی
پذیرایی : ۱۰ وعده با کلوت
گروه اجرا : راهنمای تخصصی کوهستان
بیمه: بیمه مسئولیت مدنی

توضیحات :

1. ارائه بلیت یا فیش بانکی به سرپرست سفر ، هنگام حرکت ، الزامی است.
2. دریافت برنامه سفر و امضای قرارداد مربوطه ، توسط شرکت کننده و تسلیم آن به شرکت ، هنگام ثبت نام الزامی است ؛
3. مسئولیت امضاء قرارداد و تحویل برنامه سفربه افرادی که گروهی ثبت نام می‌کنند ، بر عهده نماینده گروه است.
4. لطفاً حداکثر وزن کوله پشتی خود را به میزان 15کیلوگرم تنظیم فرمایید ؛ همچنین مسئولیت حفاظت ازاموال شخصی در طول سفر بر عهده شرکت کننده است برنامه‌های اعلام شده ونحوه اقامت ، با توجه به شرایط آب وهوایی وسایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است .
5.چنانچه شرکت مجبور شود در اثرشرایط محیطی (مثل ترافیک) یا حوادث غیر مترقبه بخشی از برنامه را ابطال کرده و خارج از چهارچوب اعلام شده در برنامه سفر ، نسبت به رزرو هتل یا کرایه وسایل نقلیه یا هرگونه عمل لازم دیگر ، اقدام کند . هزینه آن برعهده شرکت کننده خواهد بود .
6. اختصاص اتاق 1،2 و...نفره به افراد در هتل و نیزنحوه استقرار افراد در خانه محلی یاچادر، بستگی به ترکیب نفرات تور و ظرفیت هتل یا خانه محلی دارد که مطابق با ماده‌های 11و12قرارداد سفر عمل می‌شود .
7. همراه داشتن ظروف شخصی ضروری است ؛ برای جلوگیری ازآسیب به طبیعت، ظروف یکبار مصرف دراختیارگذاشته نخواهد شد .
8. درصورت انصراف تا 15روز قبل ازاجرای سفر 100% ، از15 تا 10 روز قبل 60% و از 10 تا 7 روز قبل 40% مبلغ قابل بازپرداخت خواهدبود؛پس ازآن هیچ گونه وجهی مسترد نخواهد شد ( مطابق با ماده3 قرارداد سفر) .
9. تعداد ثبت نام کننده در سفر ، و مسیر حرکت تور (آسفالت ، خاکی) تعیین کننده نوع وسیله نقلیه است .

برنامه سفر تور جبهه شمالی دماوند تور کوه نوردی

برنامه سفر:

روزاول : از تهران عازم جاده‌ی هراز می‌شویم و از منطقه‌ی لاریجان به جاده‌ی فرعی کوهستان می‌رسیم. در ناندل از ماشین‌های اصلی پیاده شده و سوار بر نیسان به‌سوی محل شروع کوه‌پیمایی می‌رویم. کوله پشتی‌های خود را سوار بر قاطرها کرده تا به کمپ پیشرفته‌ی کلوت در دماوند منتقل شوند. این محل، نقطه‌ی شروع کوهنوردی خواهدبود. در گام بعد پس از حدود ۴ ساعت پیاده‌روی سبک به کمپ خواهیم رسید.
نکته : فاصله از تهران تا دامنه‌های دماوند ۱۲۲ کیلومتر است.
روزدوم : پس از خوردن صبحانه، کمپ را به‌منظور هم‌هوایی ترک کرده و پس از صرف ناهار به کمپ برمی‌گردیم تا آماده‌ی صعود فردا شویم.
روز سوم: صبح برای یک کوهنوردی سنگین که به‌صورت رفت‌وبرگشت در مجموع ۱۳ ساعت خواهدبود از خواب بیدار می‌شویم و به‌شکل تیمی و آرام شروع به حرکت می‌کنیم. صبحانه‌ی سبک و قابل حمل را درطول مسیر میل کرده و به راه ادامه می‌دهیم. با گذر از بام برفی به قله می‌رسیم.
روز چهارم: آخرین صبحانه‌ی این سفر را نوش‌جان کرده و کوله پشتی‏‌ها را سوار بر قاطرها می‌کنیم. با یک کوله‌پشتی سبک به‌سمت پایین حرکت کرده و بعد از ۴ الی ۵ ساعت به نیسان‌ها می‌رسیم. ادامه‌ی مسیر به‌صورت سواره تا اکوکمپ دماوند در ناندل خواهد بود. در بدو ورود به این کمپ پس از صرف ناهار استراحتی کوتاه خواهیم داشت.

لوازم تور جبهه شمالی دماوند تور کوه نوردی

مشاهده تمامی تورها