تور سین و صاد تور موسیقی درمانی در طبیعت

توسط : آفتاب کلوت 1شب

۱,۱۳۰,۰۰۰ تومان بازای هر بزرگسال

تهران مازندران
شروع تور: پنجشنبه 17 بهمن 98 پایان تور: پنجشنبه 24 بهمن 98
نوع سفر: زمینی مدت اقامت: 1 شب
نام آژانس آفتاب کلوت
شماره تماس 021-52827000
وبسایت www.kalouttravel.com
ایمیل info@kalout.com
شماره نمابر -

جاذبه های گردشگری تور سین و صاد تور موسیقی درمانی در طبیعت

غذا و اسکان روز 1محل سرو صبحانه: رستورانتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: اکو کمپ کلوتتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو شام: اکو کمپ کلوتتوسط: آفتاب کلوتنوع اقامت: کمپ و کلبهمحل اقامت:
غذا و اسکان روز 2محل سرو صبحانه: اکو کمپ کلوتتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: اکو کمپ کلوتتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو شام: توسط: نوع اقامت: محل اقامت:

اطلاعات لازم سفر تور سین و صاد تور موسیقی درمانی در طبیعت

محل حرکت:

خیابان فاطمی، پارکینگ هتل لاله

زمان حرکت:

6:00 صبح

مهلت و نحوه ثبت نام:

**قیمت تور نهایی نمی‌باشد و میتواند شامل تخفیف خرید گروهی و خرید زودهنگام شود.
رزرو آنلاین: با مراجعه به آدرس زیر در سایت آفتاب کلوت میتوانید تور خود را آنلاین خریداری نمایید:
"https://kalouttravel.com/Tours/233"
و یا می‌توانید پس از رزرو تلفنی مبلغ این سفر را به یکی از شماره حساب‌های زیر واریز ( کارت به کارت) نمایید و پس از آن شماره پرداختی خود را به واحد فروش (02152827000) مربوطه اعلام نمایید. بانک ملت : 6104337883126193 بانک گردشگری : 5054161002342925

مدارک لازم :

کارت شناسایی ملی و اصل شناسنامه

ملاحظات خاص سفر :

این تور در بازه زمانی برگزار می‌شود:
پنجشنبه 17 بهمن 1398 الی جمعه 18 بهمن 1398
پنجشنبه 24 بهمن 1398 الی جمعه 25 بهمن 1398

خدمات :

حمل و نقل: وسیله نقلیه توریستی
اقامت: اکو کمپ کلوت
پذیرایی: ۷ وعده با کلوت - ۱ وعده با گردشگر
گروه اجرا: مربی و مربی و درمانگر استاد سلام ریاضی
بیمه: بیمه مسئولیت مدنی

توضیحات :

1. ارائه بلیت یا فیش بانکی به سرپرست سفر ، هنگام حرکت ، الزامی است.
2. دریافت برنامه سفر و امضای قرارداد مربوطه ، توسط شرکت کننده و تسلیم آن به شرکت ، هنگام ثبت نام الزامی است ؛
3. مسئولیت امضاء قرارداد و تحویل برنامه سفربه افرادی که گروهی ثبت نام می‌کنند ، بر عهده نماینده گروه است.
4. لطفاً حداکثر وزن کوله پشتی خود را به میزان 15کیلوگرم تنظیم فرمایید ؛ همچنین مسئولیت حفاظت ازاموال شخصی در طول سفر بر عهده شرکت کننده است برنامه‌های اعلام شده ونحوه اقامت ، با توجه به شرایط آب وهوایی وسایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است .
5.چنانچه شرکت مجبور شود در اثرشرایط محیطی (مثل ترافیک) یا حوادث غیر مترقبه بخشی از برنامه را ابطال کرده و خارج از چهارچوب اعلام شده در برنامه سفر ، نسبت به رزرو هتل یا کرایه وسایل نقلیه یا هرگونه عمل لازم دیگر ، اقدام کند . هزینه آن برعهده شرکت کننده خواهد بود .
6. اختصاص اتاق 1،2 و...نفره به افراد در هتل و نیزنحوه استقرار افراد در خانه محلی یاچادر، بستگی به ترکیب نفرات تور و ظرفیت هتل یا خانه محلی دارد که مطابق با ماده‌های 11و12قرارداد سفر عمل می‌شود .
7. همراه داشتن ظروف شخصی ضروری است ؛ برای جلوگیری ازآسیب به طبیعت، ظروف یکبار مصرف دراختیارگذاشته نخواهد شد .
8. درصورت انصراف تا 15روز قبل ازاجرای سفر 100% ، از15 تا 10 روز قبل 60% و از 10 تا 7 روز قبل 40% مبلغ قابل بازپرداخت خواهدبود؛پس ازآن هیچ گونه وجهی مسترد نخواهد شد ( مطابق با ماده3 قرارداد سفر) .
9. تعداد ثبت نام کننده در سفر ، و مسیر حرکت تور (آسفالت ، خاکی) تعیین کننده نوع وسیله نقلیه است .

برنامه سفر تور سین و صاد تور موسیقی درمانی در طبیعت

آمیختگی علم موسیقیِ روز جهان با طبیعت پرشکوه، نسخه ­ای بی­ همتا برای رهایی از دغدغه ­های روزمره و آشفتگی ­های پیاپیِ ذهن ساخته است. شرکت آفتاب کلوت با بهره ­گیری از دانش و هنرِ استاد "سلام ریاضی"، یکی از برجسته­‌ترین اساتید موسیقی درمانی ایران، تور "سفر با سلام" را برای دوست­داران و همراهان همیشگیِ تورهای ویژه، به ارمغان آورده و به این ترتیب، مسیر دسترسی به سفر­های این چنینی را هزاران کیلومتر کاهش داده است. در این سفر با سازهای مختلف، به بداهه نوازیِ آزاد می­پردازیم تا با فعال سازیِ احساس و تلقی، آگاهی و تصور، صوت و زبان، ادراک و ارتباط و شناخت و حرکت، به شکل خلاقانه اعتماد به نفس و در همین لحظه بودن را با موازنه ­ی آرامش، توانمندی و گشایش، به اشتراک بگذاریم.

برنامه سفر:
روز اول: از تهران به سمت دامنه‌های جنوبیِ دماوند حرکت کرده و صبحانه را در رستوران بین راهی صرف می‌کنیم؛ با رسیدن به مقصد، پیاده رویِ مختصری در طبیعت زیبای لاسم کرده و پس از آن اندکی در کمپ استراحت خواهیم کرد. سپس نخستین دیدار با همیار موسیقی را آغاز کرده و بعد از آن آماده‌ی صرف ناهار در طبیعت می‌شویم. در ادامه در کارگروه‌های موسیقی شرکت کرده و در آخر نیز پس از صرف شام، در کمپ استراحت خواهیم کرد.
نکته : ۱ - اقامت در کمپ روز اول
روز دوم: صبح را با نرمش صبحگاهی به همراه موسیقی زنده آغاز کرده و صبحانه را در طبیعت زیبای لاسم صرف می‌کنیم. پس از گشت و گذاری به یاد ماندنی در طبیعت، ادامه‌ی برنامه‌های جذاب و تاثیرگذار موسیقی درمانی را تا زمان صرف ناهار می‌گذرانیم. سپس برای آخرین بار در منطقه گشت زده و آخرین دقایق این سفر را می‌گذرانیم.

لوازم تور سین و صاد تور موسیقی درمانی در طبیعت

مشاهده تمامی تورها