تور طبس

توسط : سفرزون 3شب تور طبیعت گردیتور تفریحیتور ایرانگردیتور کویرتور پاییز 99تور آبان 98

۷۸۰,۰۰۰ تومان بازای هر بزرگسال

تنگه مرتضی‌علی، سد طاق عباسی، سروهای هزارساله روستای خِرو، بقایای قلعه اسماعیلیه، دره کال جنی، روستای ازمیغان، پارک گلشن طبس، قلعه تاریخی طبس، دریاچه نمک ، کویر حلوان

تهران خراسان جنوبی
شروع تور: ﺳﻪشنبه 7 آبان 98 پایان تور: جمعه 10 آبان 98
نوع سفر: زمینی مدت اقامت: 3 شب
نام آژانس سفرزون
شماره تماس 021-87112‌
وبسایت https://safarzon.com
ایمیل
شماره نمابر -
غذا و اسکان روز 1محل سرو صبحانه: توسط: محل سرو نهار: توسط: محل سرو شام: توسط: نوع اقامت: وسیله نقلیهمحل اقامت:
غذا و اسکان روز 2محل سرو صبحانه: اقامتگاهتوسط: سفرزونمحل سرو نهار: طبیعتتوسط: گردشگرمحل سرو شام: اقامتگاهتوسط: سفرزوننوع اقامت: اقامتگاه بومگردیمحل اقامت:
غذا و اسکان روز 3محل سرو صبحانه: اقامتگاهتوسط: سفرزونمحل سرو نهار: اقامتگاهتوسط: سفرزونمحل سرو شام: اقامتگاهتوسط: سفرزوننوع اقامت: اقامتگاه بومگردیمحل اقامت:
غذا و اسکان روز 4محل سرو صبحانه: اقامتگاهتوسط: سفرزونمحل سرو نهار: اقامتگاهتوسط: سفرزونمحل سرو شام: توسط: نوع اقامت: محل اقامت:

اطلاعات لازم سفر تور طبس

محل حرکت:

میدان صنعت

زمان حرکت:

ساعت :۱۸٫۳۰

مهلت و نحوه ثبت نام:

زمان اجرای تور:
سه شنبه 7 آبان 1398 الی جمعه 10 آبان 1398

مدارک لازم :

اصل کارت ملی و شناسنامه

خدمات :

وسیله نقلیه اصلی: اتوبوس VIP
اقامت: اقامت در اقامتگاه بوم‌گردی تجهیزشده
پذیرایی: صبحانه و پذیرایی میان وعده ، ۷ وعده غذایی
بیمه مسئولیت بدنی

برنامه سفر تور طبس

جاذبه‌ها:
تنگه مرتضی‌علی، سد طاق عباسی، سروهای هزارساله روستای خِرو، بقایای قلعه اسماعیلیه، دره کال جنی، روستای ازمیغان، پارک گلشن طبس، قلعه تاریخی طبس، دریاچه نمک ، کویر حلوان

برنامه سفر:
روز اول: سفرمان را با حرکت به سمت طبس آغاز می‌کنیم
روز دوم: با رسیدن به محل اقامتمان در طبس و صرف صبحانه راهی خِرو می‌شویم، بازدید از سروهای تاریخی و بقایای قلعه اسماعیلیان را خواهیم داشت و سپس به تنگه مرتضی‌علی می‌رویم. معجزه‌ای در دل طبیعت، آنجایی که در هنگام پیمایش رودخانه، یک پایتان در جریان آب سرد و پای دیگرتان در جریان آب گرم قرار دارد! در ادامه بازدید از بند عباسی را خواهیم داشت. بعد از پیمایش تنگه مرتضی‌علی و صرف ناهار در طبیعت به طبس باز‌می‌گردیم و از پارک گلشن طبس بازدید می‌کنیم، هیجان دیدن پلیکان در پارکی در دل کویر! در نهایت برای استراحت و صرف شام به اقامتگاهمان بازمی‌گردیم.
روز سوم: بعد از صرف صبحانه به سرزمین اجنه می‌رویم! بازدید از کال جنی، دودکش‌های جن و زیبایی‌های منحصر به فرد آن، سپس برای صرف ناهار به ازمیغان می‌رویم، گشت عصرگاهی ما بازدید از چشمه‌های زلال و شالیزارهای سرسبز و زیبای ازمیغان است. برنامه بعدی استراحت در اقامتگاه و شب نشینی در کنار آتش خواهد بود
روز چهارم: در روز آخر سفرمان پس از صرف صبحانه به سمت دریاچه نمک و بازدید از چندضلعی‌های آن خواهیم رفت، سپس تجربه پیاده‌روی در رمل‌های زیبای کویر حلوان را تجربه می‌کنیم و با خاطراتی گرم و شیرین به خانه بازمی‌گردیم.
مشاهده تمامی تورها