تور خیاو و دامنه‌های سبلان تور شهر یئری تا شیروان دره سی

توسط : آفتاب کلوت 3شب تور طبیعت گردیتور تفریحیتور ایرانگردیتور تاریخ و فرهنگتور خانوادگیتور جوانان

770,000 تومان بازای هر بزرگسال

تور خیاو،آب درمانی قینرجه,مشکین شهر,کوه سبلان،خیاو چای,شهر یری,کپز درسی ، اردبیل ،تور طبیعت گردی،تور ایرانگردی، تور سبلان تابستان 97، تور خیاو تیر 97، تور خیاو مرداد 97، تور سبلان شهریور 97

تهران اردبیل
شروع تور: ﺳﻪشنبه 30 مرداد 97 پایان تور: ﺳﻪشنبه 27 شهریور 97
نوع سفر: زمینی مدت اقامت: 3 شب
نام آژانس آفتاب کلوت
شماره تماس 021-52827000
وبسایت www.kalouttravel.com
ایمیل info@kalout.com
شماره نمابر -

جاذبه های گردشگری تور خیاو و دامنه‌های سبلان تور شهر یئری تا شیروان دره سی

غذا و اسکان روز 1محل سرو صبحانه: توسط: محل سرو نهار: توسط: محل سرو شام: رستورانتوسط: گردشگرنوع اقامت: وسیله نقلیهمحل اقامت:
غذا و اسکان روز 2محل سرو صبحانه: رستورانتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: رستورانتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو شام: کمپ عشایرتوسط: آفتاب کلوتنوع اقامت: محل اقامت:
غذا و اسکان روز 3محل سرو صبحانه: هتلتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: طبیعتتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو شام: هتلتوسط: گردشگرنوع اقامت: محل اقامت:
غذا و اسکان روز 4محل سرو صبحانه: هتلتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: رستورانتوسط: گردشگرمحل سرو شام: توسط: نوع اقامت: محل اقامت:

اطلاعات لازم سفر تور خیاو و دامنه‌های سبلان تور شهر یئری تا شیروان دره سی

محل حرکت:

از خیابان فاطمی، روبروی هتل لاله (لطفا 30 دقیقه قبل از حرکت درمحل حضوربه هم رسانید).

زمان حرکت:

ساعت 21:00

مهلت و نحوه ثبت نام:

درصورتی که به هردلیلی امکان ثبت نام آنلاین در سایت "kalouttravel.com" برای شما میسر نبود ، می‌توانید پس از رزرو تلفنی مبلغ این سفر را به یکی از شماره حساب‌های زیر واریز ( کارت به کارت) نمایید و پس از آن شماره پرداختی خود را به واحد فروش (02152827000) مربوطه اعلام نمایید. بانک ملت : 6104337883126193 بانک گردشگری : 5054161002342925

مدارک لازم :

اصل شناسنامه و ارائه بلیت یا فیش بانکی به سرپرست سفر ، هنگام حرکت

ملاحظات خاص سفر :

این تور در بازه زمانی زیر قابل اجرا می‌باشد :
سه شنبه 30 مرداد 1397 الی جمعه 2 شهریور 1397
سه شنبه 27 شهریور 1397 الی جمعه 30 شهریور 1397

خدمات :

سطح خدمات : استاندارد
حمل و نقل: اتوبوس VIP (سی نفره) و حمل و نقل محلی
اقامت : هتل 3* (2 شب)
پذیرایی : 3 وعده صبحانه، 2 وعده ناهار، 1 وعده شام و پذیرایی بین روز
گروه اجرا : راهنما و مسئول تدارکات
بیمه: مسئولیت مدنی

توضیحات :

1. ارائه بلیت یا فیش بانکی به سرپرست سفر ، هنگام حرکت ، الزامی است.
2. دریافت برنامه سفر و امضای قرارداد مربوطه ، توسط شرکت کننده و تسلیم آن به شرکت ، هنگام ثبت نام الزامی است ؛
3. برنامه‌های اعلام شده ونحوه اقامت ، با توجه به شرایط آب وهوایی وسایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است .
4. چنانچه شرکت مجبور شود در اثرشرایط محیطی (مثل ترافیک) یا حوادث غیر مترقبه بخشی از برنامه را ابطال کرده و خارج از چهارچوب اعلام شده در برنامه سفر ، نسبت به رزرو هتل یا کرایه وسایل نقلیه یا هرگونه عمل لازم دیگر ، اقدام کند . هزینه آن برعهده شرکت کننده خواهد بود .
5. اختصاص اتاق 1،2 و...نفره به افراد در هتل و نیزنحوه استقرار افراد در خانه محلی یاچادر، بستگی به ترکیب نفرات تور و ظرفیت هتل یا خانه محلی دارد که مطابق با ماده‌های 11و12قرارداد سفر عمل می‌شود .
6. همراه داشتن ظروف شخصی ضروری است ؛ برای جلوگیری ازآسیب به طبیعت، ظروف یکبار مصرف دراختیارگذاشته نخواهد شد .
7. درصورت انصراف تا 15روز قبل ازاجرای سفر 100% ، از15 تا 10 روز قبل 60% و از 10 تا 7 روز قبل 40% مبلغ قابل بازپرداخت خواهدبود؛پس ازآن هیچ گونه وجهی مسترد نخواهد شد ( مطابق با ماده3 قرارداد سفر) .
8. تعداد ثبت نام کننده در سفر ، و مسیر حرکت تور (آسفالت ، خاکی) تعیین کننده نوع وسیله نقلیه است .
9. وعده‌های غذایی ذکر شده توسط کلوت پذیرایی می‌شود؛ برای سایر وعده ها(درمکان‌های فاقد رستوران)، همراه داشتن غذای آماده ضروری است.

برنامه سفر تور خیاو و دامنه‌های سبلان تور شهر یئری تا شیروان دره سی

جاذبه‌ها : این برنامه یک سفر تاریخی - طبیعی است. ما در این سفر از اردبیل و مشکین شهر با نام قدیمی خیاو و پل معلق دیدنی با همین نام بازدید می‌کنیم همچنین در کهنه قلعه و بقعه شیخ حیدر تاریخ را ورق می‌زنیم و قصه زندانیانش را مرور می‌کنیم ،سنگ افراشته‌های باقی مانده از شهر تاریخی یئری را هم خواهیم دید، در داغترین آبگرم دنیا، آبگرم قینرجه که در استخرهای بزرگ و بهداشتی تعدیل شده خستگی را از تن بدر می‌کنیم و در طبیعت و دامنه‌های بسیار زیبای سبلان به میهمانی ایل شاهسون می‌رویم و چند ساعتی را با عشایر مهمان نواز خواهیم گذراند که خاطره این سفر را ماندنی خواهد کرد. بازدید از ییلاق ملک سویی و غارهای دستکند بینه لر و چشمه آت گلی در دامنه‌های سبلان از دیگر دیدنی‌های این سفر خواد بود.

روز اول: شب هنگام از تهران به سمت مشگین شهر حرکت میکنیم.
مسافت طی شده از تهران تا اردبیل تقریبا 590 کیلومتر و به میزان 8 ساعت در اتوبوس در حالت عادی خواهد بود.
روز دوم: پس از رسیدن به مشگین شهر صبحانه را در رستوران میل میکنیم و برای دیدار از کهن قلعه و بقعه شیخ حیدر به سمت داخل شهرحرکت میکنیم، نهار را در رستوران مهمان کلوت خواهید بود، عصر هنگام برای دیدار از آبشار گرگر و جهنم دره به سمت قینرجه ادامه مسیر می‌دهیم، راهپیمایی کوتاهی در جهنم دره خواهیم داشت تا از آبشار زیبای گرگر دیدن کنیم، سپس برای صرف عصرانه و شام به سمت ییلاق ملک سویی حرکت میکنیم، لذت موسیقی آذربایجانی در کنار عشایر شاهسون از دیگر برنامه‌های روز دوم سفر می‌باشد، بازگشت به مشگین شهر و اقامت (هتل*3)؛
روز سوم: پس از صرف صبحانه در هتل به سمت دامنه‌های سبلان حرکت میکنیم، از ژئو پارک شیروان دره سی دیدن خواهیم کرد، راهپیمایی اختیاری قسمتی از دره در برنامه ما خواهد بود، برای صرف نهار به سمت دریاچه آت گلی خواهیم رفت تا در طبیعت پذیرای شما باشیم، برای دیدار از دریاچه جیران گلی راهپیمایی 1 ساعته اختیاری خواهیم داشت تا از طبیعت زیبای منطقه لذت ببریم سپس به سمت ییلاق شابیل در دامنه‌های سبلان برمیگردیم، دیدار از دورنمای قله سبلان هم زیبایی خاص این سفر خواهد بود، استفاده از آبگرم طبیعی هم در برنامه خواهیم داشت، بازگشت به مشگین شهر و بازدید از پل معلق (هتل*3)؛
مدت زمان راهپیمایی در روز سوم سفر به میزان تقریبی 2 ساعت خواهد بود.
روز چهارم: پس از صرف صبحانه به سمت روستای پیرازمیان حرکت میکنیم تا به دیدار از شهر تاریخی یئری برویم، پس از بازدید از شهر تاریخی و سنگ تراش‌ها برای صرف ناهار به سمت اردبیل حرکت میکنیم و سپس بازگشت به تهران.
مسافت طی شده از اردبیل تا تهران به میزان 590 کیلومتر و به مدت زمان 8 ساعت در اتوبوس در حالت عادی خواهد بود.
ساعت 23 تهران هستیم.

لوازم تور خیاو و دامنه‌های سبلان تور شهر یئری تا شیروان دره سی

مشاهده تمامی تورها