تور اروپا | سوئیس-فرانسه

توسط : آفتاب کلوت 7شب تور طبیعت گردیتور تفریحیتور جهانگردیتور تاریخ و فرهنگ

بازای هر بزرگسال

تور اروپا, فرنسه, آلمان, ایتالیا, اسپانیا, اروپا, ایتالیا, توراتریش, واتیکان, تور واتیکان, فرانسه, تور فرانسه, بلژیک, تور بلژیک, سوئیس, تور سوئیس, آلمان, تور آلمان, هلند, تور هلند, چک, تور

تهران سوئیسفرانسه
شروع تور: پنجشنبه 14 تیر 97 پایان تور: پنجشنبه 8 شهریور 97
نوع سفر: هوایی - پروازهای بین المللی و داخلی مدت اقامت: 7 شب
نام آژانس آفتاب کلوت
شماره تماس 021-52827000
وبسایت www.kalouttravel.com
ایمیل info@kalout.com
شماره نمابر -
مقصد
سوئیس
فرانسه

اطلاعات لازم سفر تور اروپا | سوئیس-فرانسه

محل حرکت:

فرودگاه بین المللی امام خمینی (لطفاً 3 ساعت قبل از ساعت حرکت در محل حضور داشته باشید).

زمان حرکت:

طبق زمان بلیط

ملاحظات خاص سفر :

این تور در دو بازه زمانی اجرا میگردد:

1: پنجشنبه 14 تیر 1397 الی جمعه 22 تیر 1397
2: چهارشنبه 31 مرداد 1397 الی پنجشنبه 8 شهریور 1397

برنامه سفر تور اروپا | سوئیس-فرانسه

برنامه تور
روز اول: پرواز به زوریخ ،تراسفر به هتل و استراحت، بعد ظهر گشت شهری در شهر زیبای زوریخ و دیدار از کلیساهای فراوئن و گروس مونستر، خیابان بانهوف و منطقه زوریخ برگ، دریاچه زوریخ و بافت قدیمی و تاریخی شهر.
روز دوم: صرف صبحانه در هتل ، حرکت از هتل به سمت اشتاین آم راین که یک دهکده‌ی قرون وسطایی است و سپس از آنجا به طرف آبشار راین. این گشت دل انگیز صبحگاهی شما را از طریق جاده ای تماشایی به شمال سوییس می‌رساند و آبشار راین خیره کننده را به شما نشان می‌دهد! قلعه قرون وسطایی لوفن را می‌بینید که در بالای آبشارها قرار دارد و سر و صدا و ارتعاش بزرگترین آبشار اروپا را از مسیرهای پیاده روی پانورامیک و سکوهای بازدید احساس می‌کنید.
روز سوم : صرف صبحانه در هتل و حرکت به سوی شهر برن ، مرکز سیاسی سوئیس. در طول مسیر همچنین این فرصت فراهم است تا از شهر زیبای لوسرن نیز بازدیدی کوتاه به عمل آوریم. بعدظهر شروع گشت شهری برن و بازدید از بافت تاریخی، کلیسای جامع، برج ساعت و پارک خرس ها.
روزچهارم: صرف صبحانه در هتل و حرکت به سمت لوزان، دومین شهر بزرگ سوئیسی مشرف بر دریاچه ژنو و چهارمین شهر بزرگ سوئیس. در طی مسیر از شهر کوچک اما بسیار زیبای مونترو نیز بازدید می‌کنیم. بعد از ظهر گشتی در شهر لوزان خواهیم داشت. در این شهر جوان و پویا دیدنی‌های بسیاری وجود دارد: موزه المپیک، کلیسای جامع گوتیک، بافت قدیمی، کوچه‌هایی باریک و چشم نواز، و پیاده رو هایی پر از بوتیک‌‌های دلفریب. گشت امروز شامل ورودیه به موزه المپیک نیز می‌باشد.
روز پنجم: صرف صبحانه در هتل و حرکت به سمت ژنو جهت گشتی تمام روز در دومین شهر پرجمعیت سوئیس و دارای یکی از بالاترین استانداردهای زندگی در اروپا و مرکز فستیوال‌های موسیقی و موزه‌های گوناگون. بازدید از فواره معروف ژنو، ساعت گل، محله‌ی سازمان ملل، بافت قدیم و کلیسای جامع ژنو را فراموش نکنید! عصر در حدود ساعت 18:00 برای استراحت به لوزان بازخواهید گشت.
روز ششم: صرف صبحانه درهتل ،حرکت با قطار سریع السیر به سمت فرانسه و شهر پاریس ، ترانسفر به هتل و استراحت، بعدظهر وقت آزاد.
روز هفتم: صرف صبحانه و شروع گشت شهری دیدار از مهم‌ترین جاذبه‌های پاریس مانند خیابان شانزلیزه، طاق پیروزی، برج ایفل، ساختمان باشکوه اپرا گارنیه، میدان کنکورد، خیابان ریوولی و کلیسای نوتردام ، در صورت امکان و فراهم بودن شرایط، بازدیدی از طبقه دوم برج ایفل نیز خواهیم داشت.
روز هشتم: صرف صبحانه در هتل و وقت آزاد در شهر پاریس،
روز نهم:صرف صبحانه و ترانسفر به فرودگاه و بازگشت به ایران.
جزئیات تور اروپا | سوئیس-فرانسه
از: تهران
نوع سفر: هوایی - پروازهای بین المللی و داخلی
مدارک لازم: 1. اصل شناسنامه
2. 4 قطعه عکس 3*4
3. گواهی شغلی، فیش حقوقی یا تحصیلی
4. لیست بیمه برای افراد دارای بیمه و شاغل
5. پرینت حساب ( پرینت حساب با کارکرد 3 ماه و با مانده 40 میلیون تومان که باید به انگلیسی باشد و همزمان گواهی تمکن نیز از بانک اخذ شود که این گواهی و پرینت حساب بایستی یک هفته قبل از ورود به سفارت تهیه شود و در زمان تحویل مدارک احتیاجی نیست)
6. سند مالکیت
7. کپی کارت ملی
8. اصل پاسپورت با 6 ماه اعتبار
بعد از تایید سفارت : ضمانت نامه بانکی به مبلغ حداقل 30 میلیون تومان جهت تضمین برگشت دریافت می‌گردد.
خدمات آژانس: خدمات
سطح خدمات : استاندارد
حمل و نقل: هوایی،
اقامت : هتل‌های 4 ستاره (2شب زوریخ-1شب برن-2شب لوزان -3شب پاریس)
پذیرایی : صبحانه‌ها
گروه اجرا : فارسی زبان
بیمه: بیمه سفرهای خارجی
سایر: ویزای شینگن-بیمه-قطار سریع-لیدر فارسی زبان-ورودیه‌ها طبق گشت ها
توضیحات: 1. در صورت افزایش یا تغییر نرخ تور اعم از افزایش نرخ بلیت ، ویزا ، هتل یا سایر خدمات ، مابه التفاوت آن بر عهده همراهان است .
2. در صورتیکه مسافر بعد از صدور ویزا اقدام به ابطال تور نمایند، شرکت مجاز به ابطال ویزا توسط مقامات سفارت صادر کننده ویزا خواهد بود و هزینه آن غیر قابل استرداد است.
3. پاسپورت افراد باید حداقل 8 ماه اعتبار داشته باشد ، مسئولیت تاریخ اعتبار ، ممنوع الخروج بودن و سایر مشکلات مربوط به پاسپورت که در هنگام خروج از مرز پیش بیاید ، بر عهده شرکت کنندگان است .
4. هزینه هرگونه برنامه تفریحی انتخابی در طول سفر مانند ورزش‌های آبی به عهده شرکت کنندگان است .
5. عوارض هوایی خروج ازکشور ( معادل 750000 ریال ) برعهده شرکت کنندگان است .
6. در صورت عدم صدور ویزا آژانس آفتاب کلوت مسئولیتی در قبال مسافر نخواهد داشت .
7. لطفا برای راحتی خود و دیگران بار خود را هنگام ورود و خروج در حداقل وزن تنظیم فرمایید.
8. درصورت انصراف تا 25روز قبل از سفر 100% ، تا 20روز قبل60% و تا 15 روز قبل 40% مبلغ تور قابل بازپرداخت خواهد بود ؛ پس ازآن هیچ گونه وجهی مسترد نخواهد شد.
9. دریافت برنامه سفر و امضای قرارداد مربوطه ، توسط شرکت کننده و تسلیم آن به شرکت ، هنگام ثبت نام الزامی است ؛ مسئولیت امضاء قرارداد و تحویل برنامه سفربه افرادی که گروهی ثبت نام می‌کنند ، بر عهده نماینده گروه است.
10.ردیف صندلی اتوبوس به ترتیب اولویت ثبت نام میباشد.
توجه:
1. مسئولیت حفظ لوازم شخصی هر فرد در طول سفر برعهده خود شخص میباشد.
2. از کلیه مسافرین بعداز صدورویزا، حداقل مبلغ30 میلیون تومان چک تضمین شده ویا ضمانت بانکی ، جهت تضمین بازگشت دریافت خواهد شد.
3. اگرکه گردشگری درطول سفردیرتربه محل حرکت گروه،بیاید مسوولین تور مسوولیتی در قبال مخارج ملحق شدن فرد فوق به گروه نخواهند داشت.
4. در صورت پر شدن ظرفیت هتل ها، هتل با همین کیفیت یا بالاتر بدون افزایش قیمت در اختیار مسافر قرار می‌گیرد.
مشاهده تمامی تورها