تور ییلاقات تالش | نئور تا سوباتان

توسط : آفتاب کلوت 3شب تور طبیعت گردیتور تفریحیتور ایرانگردیتور خانوادگیتور جوانان

1,050,000 تومان بازای هر بزرگسال

نئور،تور نئور سوباتان،تورهای خرداد 97،تورهای آفتاب کلوت،سوباتان،تور نئور

تهران گیلان
شروع تور: پنجشنبه 10 خرداد 97 پایان تور: پنجشنبه 17 خرداد 97
نوع سفر: زمینی مدت اقامت: 3 شب
نام آژانس آفتاب کلوت
شماره تماس 021-52827000
وبسایت www.kalouttravel.com
ایمیل info@kalout.com
شماره نمابر -
غذا و اسکان روز 1محل سرو صبحانه: رستورانتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: طبیعتتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو شام: کمپتوسط: آفتاب کلوتنوع اقامت: محل اقامت:
غذا و اسکان روز 2محل سرو صبحانه: کمپتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: طبیعت (قابل حمل)توسط: مسافرمحل سرو شام: کمپتوسط: آفتاب کلوتنوع اقامت: محل اقامت:
غذا و اسکان روز 3محل سرو صبحانه: کمپتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: کمپتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو شام: کمپتوسط: آفتاب کلوتنوع اقامت: محل اقامت:
غذا و اسکان روز 4محل سرو صبحانه: کمپتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: رستورانتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو شام: توسط: نوع اقامت: محل اقامت:

اطلاعات لازم سفر تور ییلاقات تالش | نئور تا سوباتان

محل حرکت:

خیابان فاطمی مقابل هتل لاله

زمان حرکت:

ساعت 5:00 صبح

مدارک لازم :

اصل شناسنامه
ارائه بلیت یا فیش بانکی به سرپرست سفر ، هنگام حرکت ، الزامی است.

ملاحظات خاص سفر :

این تور دربازه زمانی زیر برگزار میگردد:

پنجشنبه 10 خرداد 1397 الی یکشنبه 13 خرداد 1397
دوشنبه 14 خرداد 1397 الی پنجشنبه 17 خرداد 1397

خدمات :

مات
سطح خدمات : کامل
حمل و نقل: اتوبوس VIP (سی صندلی) و حمل و نقل محلی (مینی بوس و نیسان)
اقامت : کمپ کلوت (3 شب)
پذیرایی : 4 وعده صبحانه،3 وعده ناهار،3 وعده شام، پذیرایی بین روز
گروه اجرا : راهنما از مبدا، راهنمای محلی،مسئول تدارکات
بیمه: بیمه مسئولیت مدنی مدیران آژانس

توضیحات :

1. ارائه بلیت یا فیش بانکی به سرپرست سفر ، هنگام حرکت ، الزامی است.
2. دریافت برنامه سفر و امضای قرارداد مربوطه ، توسط شرکت کننده و تسلیم آن به شرکت ، هنگام ثبت نام الزامی است ؛ مسئولیت امضاء قرارداد و تحویل برنامه سفربه افرادی که گروهی ثبت نام می‌کنند ، بر عهده نماینده گروه است.
3. لطفاً حداکثر وزن کوله پشتی خود را به میزان 15کیلوگرم تنظیم فرمایید ؛ همچنین مسئولیت حفاظت ازاموال شخصی در طول سفر بر عهده شرکت کننده است
4. برنامه‌های اعلام شده ونحوه اقامت ، با توجه به شرایط آب وهوایی وسایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است .
5. چنانچه شرکت مجبور شود در اثرشرایط محیطی (مثل ترافیک) یا حوادث غیر مترقبه بخشی از برنامه را ابطال کرده و خارج از چهارچوب اعلام شده در برنامه سفر ، نسبت به رزرو هتل یا کرایه وسایل نقلیه یا هرگونه عمل لازم دیگر ، اقدام کند . هزینه آن برعهده شرکت کننده خواهد بود .
6. اختصاص اتاق 1،2 و...نفره به افراد در هتل و نیزنحوه استقرار افراد در خانه محلی یاچادر، بستگی به ترکیب نفرات تور و ظرفیت هتل یا خانه محلی دارد که مطابق با ماده‌های 11و12قرارداد سفر عمل می‌شود .
7. همراه داشتن ظروف شخصی ضروری است ؛ برای جلوگیری ازآسیب به طبیعت، ظروف یکبار مصرف دراختیارگذاشته نخواهد شد .
8. شرایط کنسلی مطابق قرارداد می‌باشد.
9. تعداد ثبت نام کننده در سفر ، و مسیر حرکت تور (آسفالت ، خاکی) تعیین کننده نوع وسیله نقلیه است .
10.وعده‌های غذایی ذکر شده توسط کلوت پذیرایی می‌شود؛ برای سایر وعده ها(درمکان‌های فاقد رستوران)، همراه داشتن غذای آماده ضروری است .

برنامه سفر تور ییلاقات تالش | نئور تا سوباتان

از بلندای سرسبز دریاچه نئور تا کناره دریای خزر را فقط باید پیمود. کنار دریاچه قدم زد، محو آن شد، مستیپیشه کرد و راهی را ادامه داد تا به بستر بهشت رسید.
دریاچه نئور یکی از ده‌ها دریاچه مرتفع سرزمین ایران است. طبیعت دوستانی را می‌طلبد که می‌خواهند از کنار دریاچه تا ییلاقات تالش چند روزی را در هوای مطبوع لذت برده ، با اقلیم کوهستانی ،پوشش گیاهی ،حیات وحش منطقه ،آفرهنگ منطقه و بوم اقوام شاه سون و تالش نحوه کار و تلاش آنها، آشنا شده و از طرفی با فعالیت‌های ورزشی و جسمانی،مراتعی را طی کنند و سپس با دیدار از جنگل‌های سرسبز منطقه خود را به دریائی چنین آبی برسانند . بدون شک در صورت حضور در این سفر حیاتی را لمس خواهید کرد که تجربه آن را در خیلی از نقاط جهان نخواهید یافت. کلوت افتخار دارد هر ساله طراح و اجرا کننده این سفر است و به شما پیشنهاد می‌کند از هر فرصتی که دارید استفاده کرده و مشتاق این سفر باشید . اطمینان داریم لذت و هیجان بی نظیری را در تور نئور اردبیل تجربه خواهید کرد.

برنامه تور
روز اول : صبح هنگام تهران را به مقصد دریاچه نئور ترک میکنیم، صبحانه را در مسیر راه مهمان کلوت خواهید بود، پس از رسیدن به دریاچه نئور نهار را در طبیعت زیبای منطقه میل میکنیم، عصر هنگام وقت مناسب برای گشت و گذار در طبیعت اطراف دریاچه خواهد بود، راهپیمایی اختیاری به میزان 2 ساعت در اطراف دریاچه خواهیم داشت، شام را در کمپ مهمان کلوت خواهید بود (کمپ دریاچه نئور)؛
مسافت تهران تا دریاچه نئور 570 کیلومتر و به مدت زمان 7 ساعت در حالت عادی خواهد بود.

روز دوم : پس از صرف صبحانه در کمپ به سمت ییلاق سوباتان حرکت خواهیم کرد، گذر از دشت‌های پر گل و مراتع سرسبز منطقه زیبایی‌های این سفر را چند برابر خواهد کرد، نهار را در طبیعت میل میکنیم، میزان راهپیمایی روز دوم سفرمان نزدیک به 7 ساعت خواهد بود، با رسیدن به یییلاق سوباتان به کمپ محل اقامتمان خواهیم رفت تا شب را در چادر به استراحت بپردازیم، شام را در کمپ سوباتان میل میکنیم (کمپ سوباتان)؛
مدت زمان راهپیمایی در این روز نزدیک به 7 ساعت خواهد بود.

روز سوم : پس از صرف صبحانه در دامان طبیعت برای یک راهپیمایی با جذابیت‌های فراوان آماده میشویم، دامنه گردی، دیدار ازروستای ییلاقی سوباتان و طبیعت سرسبز ارتفاعات تالش از برنامه‌های روز سوم سفر میباشد، از بازار روستای سوباتان هم بازدید خواهیم کرد، ناهار را گرم در دل طبیعت میل میکنیم و سپس برای اقامت درسوباتان به محل اسکان برمیگردیم ( کمپ سوباتان)؛
مدت زمان راهپیمایی در این روز 4 ساعت می‌باشد (اختیاری)

روز چهارم : پس از صرف صبحانه با وسایل نقلیه محلی به سمت تالش برمیگردیم، قسمتی از مسیر را با نیسان خواهیم بود و قسمتی دیگر را با مینی بوس‌های محلی ادامه مسیر خواهیم داد ، پس از صرف ناهار در تالش با کوله باری از خاطرات به سمت تهران برمیگردیم، شامگاه تهران خواهیم بود.
نیسان سواری از ییلاق تا رسیدن به تالش به مدت 1.30 ساعت
مسافت تالش به تهران تقریبا به میزان 500 کیلومتر و به مدت 6:30 ساعت در حالت عادی خواهد بود.
ساعت 23 تهران هستیم.

لوازم تور ییلاقات تالش | نئور تا سوباتان

مشاهده تمامی تورها