شانس خود را برای داشتن آینده ای موفق امتحان کنید

اگر به دنبال آینده شغلی شگفت انگیزی هستید، مهاجرت کاری می تواند یک گام بزرگ برای رسیدن به آن باشد. ممکن است شرایط بد اقتصادی شما را مجبور به گرفتن این تصمیم کند، اما این را بخاطر داشته باشید که بی گدار به آب نزنید! تصمیم برای مهاجرت به کشوری دیگر، آن هم برای کار، نیازمند برنامه ریزی دقیق و حساب شده است. همچنین انتخاب بهترین مقصد می تواند به بزرگ ترین دغدغه ذهنی شما تبدیل شود. اما همان طور که گفتیم، مهاجرت کاری فرصت های بی نظیری برای آینده شغلی شما به وجود می آورد؛ چند سال کار در خارج از کشور می ‌تواند رزومه کاری شما را تقویت نماید و سطح دانش و آگاهی شما را افزایش دهد و حتی ادامه زندگی و کار را در کشور خودتان بهبود بخشد.

شانس خود را برای داشتن آینده ای موفق امتحان کنید

استرالیا، انتخابی هوشمندانه برای مهاجرت کاری

آب و هوای عالی، زیباترین سواحل دنیا، شیوه زندگی متعادل، جمعیت کم و محیط پهناور، وضعیت اقتصادی و اجتماعی بسیار قوی و از همه مهم تر، درآمد بالا و هزینه های پایین؛ تمام این ها مواردی هستند که موجب می شود هرکس برای یک بار هم که شده به مهاجرت به استرالیا فکر کند. چنان چه وضعیت کسب و کارتان خوب نباشد، درآمدتان با میزان مخارج تان همخوانی نداشته باشد، می تواند توجه تان به استرالیا و کار در آن را دوچندان کند.

استرالیا کشوری پهناور است که کمی از ایالت متحده کوچک تر می باشد اما این درحالیست که جمعیت آن با ایالت نیویورک برابری می کند و دارای فرصت های شغلی بی شماری برای مهاجران است. کشورهای دیگر در سال های اخیر، شاهد مهاجرت خیل عظیمی از افراد به استرالیا بوده اند، کسانی که به دنبال زندگی با کیفیت و امن هستند، افرادی که با در دست داشتن سرمایه خود یا حتی با تکیه بر دانش و مهارت خود قصد دارند آینده شغلی خود را آن طور که می خواهند و برای شان بهتر است، بسازند.

لذت زندگی در کشوری با سطح بسیار بالای استاندارد و حقوق و مزایای عالی نیز از مهم ترین دلایل برای مهاجرت کاری به استرالیاست. هیچ کدام از ما با رویای داشتن شغلی با درآمد بالا و زندگی راحت، مخالف نیستیم، بلکه برای رسیدن به آن تلاش می کنیم. استرالیا همان مقصد جذابی است که افراد بسیار زیادی را به سوی خود می کشاند. موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت یکی از موسسات مهاجرتی معتبر در کشور است که همه روزه درخواست های بسیاری را برای مهاجرت کاری به استرالیا دریافت می کند و با بررسی شرایط افراد، آن ها را در این راه همراهی می کند.

شانس خود را برای داشتن آینده ای موفق امتحان کنید

بیایید با هم برخی از دلایل دیگر اسنقبال افراد از اخذ ویزای کاری استرالیا و مهاجرت به آن را بررسی کنیم:

  • اقتصاد با ثبات و رو به رشد استرالیا در ۱۷ سال اخیر هیچ رکودی نداشته است.
  • نرخ بیکاری در استرالیا بسیار پایین است و فرصت ‌های شغلی زیادی در این کشور وجود دارد.
  • هزینه ‌های زندگی متناسب با درآمد افراد است و سطح رفاه و میزان رضایت از زندگی بسیار بالا است.

آیا با ویزای کاری استرالیا آشنایی دارید؟

مهاجرت به استرالیا از طریق کار و تخصص یکی از متداول ‌ترین روش ها برای اخذ ویزای موقت و دائم است. دولت استرالیا هر ساله لیستی از شغل های مورد نیاز خود را اعلام می ‌کند که بسیاری از مشاغل را شامل می‌ شود. برای شروع می توانید رزومه کاری خود که یکی از مهم ترین قسمت های مهاجرت به استرالیاست را آماده نمایید. بخاطر داشته باشید که تجربه کاری مرتبط با شغل داخل لیست می تواند شما را تا چندین قدم جلو ببرد.

اگر بتوانید پیش از ترک کشور خود، یک شغل در استرالیا پیدا کنید، بسیاری از سختی ها را طی کرده اید. بعضی از موقعیت های شغلی فقط برای ساکنین بومی و دائمی استرالیا در نظر گرفته شده اند، پس قبل از ارسال درخواست این جزئیات را باید در نظر بگیرید. اگر هم برای بررسی این موارد سردرگم می شوید، با یکی از مشاوران مهاجرتی موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت ارتباط برقرار کرده و تمام امور را به او بسپارید.
از دیگر مواردی که باید به آن توجه داشت، زبان رایج استرالیا است؛ یعنی زبان انگلیسی. بنابراین اگر شما زبان انگلیسی را به طور کامل آموخته باشید و به آن مسلط باشید، قطعا پیدا کردن شغل در استرالیا به مراتب راحت تر خواهد شد. دولت استرالیا سیاست‌ های خود را در راستای جذب نیرو های متخصص تنظیم کرده و فرصت‌ های شغلی و شرایط زندگی مناسبی برای این گروه از مهاجران فراهم کرده است. بد نیست بدانید که استرالیا در شمار دارندگان بالا ترین میزان درآمد سرانه در جهان نیز محسوب می ‌شود.

چگونه می توان در کوتاه ترین زمان به استرالیا مهاجرت کرد؟

تمام مزایایی که به آن اشاره کردیم، تنها بخش از ویژگی های مهاجرت کاری به استرالیاست. شما با مهاجرت به این کشور، حال از طریق شغل یا کار و یا هر چیز دیگری می توانید این مزیت ها را به خوبی لمس کنید. اگر متقاضی کار در استرالیا هستید و قصد دارید، شانس خود را برای داشتن زندگی ایده آل در کشوری قوی و ثروتمند مانند استرالیا امتحان کنید، همین حالا اقدام کنید!

بله درست شنیدید؛ همین حالا ترس ها و افکار پوچ خود را کنار گذاشته و با یکی از وکلای مهاجرتی موسسه حقوقی و بین المللی دادگران حق و عدالت ارتباط برقرار کنید، شرایط را بازگو کنید و از علایق خود بگویید، سپس تمام امور مربوطه را به او واگذار کنید. وکلای ما به شما عزیزان کمک می کنند که علاوه بر حفظ سرمایه تان، در کوتاه ترین زمان ممکن زندگی خود را در استرالیا بسازید و در یکی از مشاغل موجود در آن به فعالیت بپردازید.

... ادامه مطلب
شانس خود را برای داشتن آینده ای موفق امتحان کنید

از نقاط توریستی ایتالیا و چین بدانید تا غذاخوری در تور اسپانیا

پلههای اسپانیایی  در رم ایتالیا

رم با داشتن مساحتی در حدود 136287 کیلومتر مربع بزرگترین شهر ایتالیا میباشد که بدلیل داشتن قدمت تاریخی زیاد آثار و بناهای تاریخی فراوانی را در خود جای  داده است و به یک مقصد گردشگری برای کسانی که با تور ایتالیا به این کشور سفر میکنند تبدیل شده است.

... ادامه مطلب
از نقاط توریستی ایتالیا و چین بدانید تا غذاخوری در تور اسپانیا

در مالزی از دین و سیاست صحبت نکنید

مالزی یکی از کشورهای اسلامی جهان می باشد که مردم آن پیرو دین اسلام هستند. می توان ادعا کرد که در حدود 80 درصد مردم این کشور مسلمان هستند، از همین رو آن ها دین را مسئله ای پر اهمیت می دانند و بدان پایبند می باشند. افزون بر دین، سیاست هم موضوعی کلیدی می باشد که در مالزی بسیار حساس است و اغلب مردم به این امور واقف بوده و در آن سر رشته دارند. اما با وجود تمامی این مسائل باید در نظر داشته باشید که در کشور مالزی از دین و سیاست صحبت نکنید زیرا مردمان آن اصلا اجازه نمی دهند که کسی بخواهد در این مسائل ورود کند و یا حتی اظهار نظر کند.

... ادامه مطلب
در مالزی از دین و سیاست صحبت نکنید

تعطیلات خود را در تور بالی، مالدیو و چین چگونه سپری کنید...

آشنایی با جاذبه‌های گردشگری بالی

در اندونزی چیزی در حدود 17 هزار جزیره وجود دارد که در بین این‌همه بالی دارای بیشترین مناطق گردشگری است که سالانه مسافران بسیاری از طریق تور بالی و با تهیه بلیط هواپیما به این منطقه زیبا سفر می‌کنند.

تعطیلات خود را در تور بالی، مالدیو و چین چگونه سپری کنید... ... ادامه مطلب
تعطیلات خود را در تور بالی، مالدیو و چین چگونه سپری کنید...

مصاحبه با یکی از بهترین مشاوران تور اروپا!

قطعا اگر به دنبال تورهای اروپایی بوده باشید، در هر وبسایتی اطلاعات مختلفی می‌بینید! این اختلاف اطلاعات به دلیل سودجویی و یا بیان اشتباه اطلاعات نیست و دلیل آن، فقط این است که در هیچ سایتی اطلاعات جامعی پیدا نمی‌کنید. سعیده بشکار، تجربه زیادی در مشاوره تورهای اروپا دارد. در گفت‌و‌گویی که با خانم بشکار داشتیم، سعی کردیم به رایج‌ترین سوالات متقاضیان تور اروپا پاسخ دهیم. قطعا که برای خواندن این مطلب وقت کمی صرف می‌کنید اما اطلاعاتی که در این مطلب به دست می‌آورید، در تصمیم‌گیری شما برای خرید تور اروپا تاثیرگذار است!

... ادامه مطلب
مصاحبه با یکی از بهترین مشاوران تور اروپا!

راه‌های یافتن ارزان‌ترین تورها در مهرماه

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که به خاطر گرمای هوا، درگیری‌های شخصی یا قیمت‌های بالای تورهای تابستان، سفری در این فصل نداشتید یا می‌خواهید دوباره لذت گردش پائیزی را هم ببرید، حالا بهترین زمان برای تصمیم‌گیری درباره‌ی خرید تور مسافرتی است.

آژانس مقتدرسیر به عنوان یکی از برگزارکنندگان مطرح و باسابقه‌ی تورهای مسافرتی در ایران، می‌کوشد تا شما را با شرایط خرید هر چه بهتر تورهای مسافرتی آشنا کند. در این‌جا تلاش ما بر آن است تا راه‌های خرید تورهای ارزان‌قیمت دو مقصد همسایه‌ی ایران را به شما معرفی کنیم.

... ادامه مطلب
راه‌های یافتن ارزان‌ترین تورها در مهرماه

گردشگری زمستانی ، فرصت توریستی فراموش شده

مناطق متعددی در کشورهای پیشرفته و در حال توسعه که از نظر آب و هوایی مشابه مناطق برفی و سردسیر ایران مانند اردبیل بوده اما در مقایسه با ظرفیت ها ، بسیار ضعیف تر از آن هستند براحتی توانسته اند با استفاده از پتانسیل برف و کوهستان گردشگری زمستانی خود را توسعه داده و سالانه منابع ارزی قابل توجهی کسب کنند.

گردشگری زمستانی ، فرصت توریستی فراموش شده

مناطق کوهستانی و پر برف در کشورهایی چون فرانسه، سوییس، اتریش و ایتالیا بخشی از اعتبار حوزه ورزش و گردشگری خود را مدیون برف و زمستان در رشته کوه باشکوه آلپ هستند، چین و روسیه نیز در این زمینه وضعیت مشابهی دارند.

این کشورها از طرفی با آغاز فصل زمستان و برگزاری مسابقات ورزشی در رشته هایی مانند اسکی، اسنو موبیل، لژ سواری، هاکی و اسکیت روی یخ در راه تشویق جامعه به سمت ورزش حرکت کرده و از طرف دیگر با سرمایه گذاری مناسب، تامین زیرساخت های گردشگری در کنار میزبانی مسابقات بین المللی با جذب گردشگران از سایر نقاط دنیا سودهای سرشاری را بدست می آورند.

گردشگری زمستانی ، فرصت توریستی فراموش شده

حتی در داخل کشور نیز شرایط آب و هوایی استان اردبیل مورد حسرت بسیاری است، در همین تهران به نفس افتاده از دست دود و دم ، مردم برای فرار از آلودگی هوا و برای گذراندن ساعاتی با فراغ بال در توچال، شمشک و دیزین له له می زنند.

اینها در حالی است که استان اردبیل و مناطقی از شمالغرب کشور با وجود دارا بودن زمستانی پربرف و باشکوه تنها نظاره گر هدر رفتن سرمایه ها و نعمت های خدادادی است و نه تنها از آن استفاده بهینه ای نمی شود بلکه بدلیل سو مدیریت و فقدان سرمایه گذاری خود عامل دلتنگی و حبس مردم در خانه هایشان می شود.

استان اردبیل در ارتفاع یک هزار و ۵۰۰ متری از سطح دریا قرار دارد و به عنوان یک منطقه سردسیر و کوهستانی ، برف بیش از هفت ماه میهمان کوهستان های اطراف و حتی برخی شهرهای آن است؛ برفی که به گفته کارشناسان می توانست در صورت اتخاذ تدابیر مناسب در قالب فرصتی بی نظیر در زمینه گردشگری موجب افزایش اشتغال، درآمدزایی و عامل سرعت بخشی در رشد و توسعه استان عمل کند.

از سوی دیگر آب های معدنی در مناطق کوهستانی استان اردبیل قابلیت و فرصت ارزنده ای است که استفاده از آن تنها به فصول گرم سال محدود شده و این درحالی است که به گفته صاحبنظران بهترین زمان استفاده از آنها فصول پاییز و زمستان است.

... ادامه مطلب
گردشگری زمستانی ، فرصت توریستی فراموش شده

غذاهای هندی در قشم

جزیره قشم به عنوان بزرگترین جزیره ایران محبوبیتی خاص در بین ایرانیان دارد و به دلیل وجود عجایبی خارق العاده و تفریحاتی مهیج در آن سالانه گردشگران و مسافران بسیاری را به سوی خود می کشاند و خاطرات خوشی را برای آن ها به یادگار می گذارد، این جزیره سراسر پر از رمز و راز است و برای گوشه گوشه از این جزیره داستان هایی عجیب و شنیدنی وجود دارد که اگر بخواهید از تمام آن ها باخبر باشید باید چند روزی به این داستان ها گوش فرا دهید.

... ادامه مطلب
غذاهای هندی در قشم

ویلا جنگلی زیارت گرگان

ویلا جنگلی زیارت کد۱۰۲۶
ویلا جنگلی زیارت کد ۱۰۲۶ که در کیلومتر ۴ میدان ناهارخوران به روستای زیارت گرگان قرار گرفته است به دلیل اب و هوای ییلاقی و پوشش جنگلی منطقه بسیار مورد توجه مسافران میباشد . این ویلا یک خوابه ۸۰ متر مربعی که به صورت دربست بوده دارای ۵۰۰ متر حیاط پلکانی درخت کاری شده می‌باشد . یک حیاط مسطح ۳۵ مترمربعی نیز در پشت ویلا قرار دارد . چیدمان کلی وسایل ویلا ساده می‌باشد و به دلیل ییلاقی بودن منطقه نیازی به سیستم سرمایش خاصی ندارد . هم چنین ۲ بخاری نفتی بی بو و یک بخاری برقی برای گرمایش این ویلا در نظر گرفته شده است . ظرفیت نرمال این ویلا ۷ نفر بوده و برای ۵ نفر وسایل کامل خواب موجود می‌باشد . تراس بزرگ این ویلا با چشم انداز وسیعی از جاده زیارت و خانه‌ها و پوشش جنگلی و کوهستان همواره چشم نواز میهمانان خواهد بود . مسیر ورودی این ویلا یک کوچه بتنی شیب دار میباشد که برای اکثریت خودروها قابل عبور مرور می‌باشد . رو به روی درب ورودی ویلا در بیرون محوطه باز اختصاصی جهت پارک خودروها وجود دارد .

جهت دیدن اطلاعات بیشتر سری به سایت گرگان تماشا بزنید :
http://www.gorgantamasha.ir/Default/Place/3778 ... ادامه مطلب
ویلا جنگلی زیارت گرگان

اطلاعات بیشتر...
[USRNME]
[USRNME]
  • [TAGS]

[BODY]

[REDMR]
[MYFLLNME]
ارسال
[CMMNTS]
[USRNME]

[USRNMELNK] [DATE]

[Cmmnt]

  • [LIKE][LKECNT]
  • [DELETE]
  • [ABUSE]
[username]

[username] [shamsidatetime]

[postbody]