توضیحات

ویرایش
جزیره ساموس یونان نزدیکترین جزیره به ترکیه است و یکی از جاذبه‌های گرشگری ترکیه است . خوشبختانه اگر با تور کوش آداسی سفر کنید ، می‌توانید از کوش آداسی فقط در مدت زمان کوتاهی به جزیره ساموس یونان بروید .
تور جزیره ساموس از تفریحات کوش آداسی است . از آوریل تا اکتبر(۱۲فروردین تا اول آبان) هر روزه کشتی هایی بین کوش آداسی و ساموس در حرکتند و این فرصتی است برای توریست هایی که می‌خواهند دو فرهنگ و کشور متفاوت را در زمان کوتاهی ببینید.
میتوانید همراه با تور ترکیه از جزیره ساموس در یک روز دیدن کنید. صبح از کوش آداسی حرکت کرده و عصر از ساموس برگردید. البته یک روز برای دیدن تمام جزیره کافی نیست و احتمالا بخواهید دوباره به جزیره ساموس برگردید.
اما در این یک روز وقت آن را دارید که طعم غذاهای خوشمزه یونانی را بچشید. از بزرگترین معبد قدیمی جهان دیدن کنید، در آب‌های شفاف جزیره شنا کرده و می‌توانید به خرید بروید .
بنابراین چرا یک روز رویایی را با تور کوش آداسی در یونان تجربه نکنید؟ این فرصت طلایی را در تور ترکیه از دست ندهید.

تور ...مشاهده کامل متن ساموس
بعد از گذشتن از گیت کنترل پاسپورت و عوارض در بندر کوش آداسی، سفر با قایق در ساعت 9 صبح آغاز می‌شود و بعد از یک ساعت و نیم مسافت، به ساموس می‌رسد.
بعد از کنترل پاسپورت در بندرگاه شما به هتل ستاره خواهید رسید. بعد از اقامت در هتل، می‌توانید از فرصت‌های خود برای لذت بردن استفاده کنید یا اینکه با کرایه ماشین به کشف جزیره‌ی ساموس بپردازید.
اگر از قبل رزور کرده باشید شما می‌توانید تونل یوپالینوس را ببنید و همچنین مبعد هیر که در پایتاریون واقع شده است دیدن نمایید. مغازه‌های سوغاتی زیادی در جاده وجود دارد که ارزش دیدن دارند.
رستوران‌های کنار ساحتل پیش غذاها و غذاهای جالبی دارند از دست ندهید.

درباره جزیره ساموس
به دنبال تحولات عظیم زمین شناسی ، ساموس از سرزمین یونان جدا شد و به سواحل آسیای صغیر پیوست. برطبق افسانه‌ها جزیره ساموس محل تولد الهه هرا ( الهه آسمان‌ها و ملکه ایزدان المپ ) است .
این جزیره در طول جنگ‌های ایرانیان توسط ایرانیان به استعمار گرفته شد و بعدها به یک عضو از کنفدراسیون آتن پیوست.

در بخش شرقی جزیره، یک موزه باستان شناسی با یافته‌های محلی، یک موزه هنر کلیسا، موزه هنرهای زیبا، مجموعه بیزانس، موزه هنر مردمی و کتابخانه وجود دارد .
به دنبال کاوش و حفاری که توسط دانشکده آلمانی انجام شده است، خرابه‌های خانه‌ها و آکروپلیس باستانی در Pythagorion در یک محیط در حدود ۶۴۰۰ متر کشف شده است .
به علاوه دیوارهای محصورتئاتر باستانی و گورستان،مهم‌ترین ساختار، تونل آب Efpalinus است که درسال ۱۸۸۱ کشف شده است. خرابه دیگری نزدیک Pythagorion شامل پناهگاه هرا است که قدیمی‌ترین بخش آن مربوط به قرن ۱۰ قبل از میلاد می‌باشد.

ساختمان‌های دیگر در این منطقه متعلق به دوره هلنی و رومی است. در نزدیکی روستا غار Kosmadaisi نهفته است که توسط فیثاغورس بزرگ فیلسوف ریاضیدان به عنوان یک پناهگاه مورد استفاده قرار گرفت.
ساموس میزبانی از کلیساهای بیزانسی و صومعه‌ها است.

این جزیره غیر مسکونی برای حمام آفتاب و پیک نیک فوق العاده است. سواحل KARLOVASSI ، Potami و در امتداد ساحل از Heraion به Psili برای شنا و ورزش‌های آبی عالی می‌باشد ، در حالی که کوهنوردان و شکارچیان نیز می‌توانند به بالای کوهها بروند.

ساموس با قله کوه ناهموار به دره سرسبز و سواحل زیبا بسیار رویایی است.این محیط سرسبز همراه با امکانات گردشگری گسترده خود هر تابستان سیل عظیمی از گردشگران را به خود جلب می‌کند.

منبع :http://www.kusadasi.com/
پارک آبی آدلاند

پارک آبی آدلان...

در شهر کوش آداسی 3 پارک آبی وجود دارد. دو تای آنها در میان بزرگ‌ترین پارک‌های آبی اروپا قرار دارند. پارک آدالند (Adaland) در 4 کیلومتری و آکوا فانتزی (Aquafantasy) در 6 کیلومتری کوش آداسی قرار دارند و لانگ بیچ آکواریزورت (Longbeach Aquaresort) در 5 کیلومتری جنوب کوش آداسی واقع شده است و...

اطلاعات | نقشه
پارک آبی آکوا فانتزی

پارک آبی آکوا ...

پارک آبی آکوا فنتسی که در ترکیه عنوان بهترین را برای خود حفظ کرده است در سال 2000 توسط نیبگ، شیلتربن، برانفلز، تکزاس بنا شده است. شرکت بین المللی نیبگ طراح پروژه‌ها و فراهم کننده‌ی سرسره‌های آبی و اسباب بازی‌های مربوط به آب، کشتی هایی به شکل دزد دریایی و زیردریایی هاست. همچنین این شرکت...

اطلاعات | نقشه
یلانسی برنو

یلانسی برنو

Yılancı burnu یکی از مکان‌های تاریخی است و همچنین، اما امروز شما می‌توانید باشگاه‌ها و رستوران‌ها پیدا کنید. این یکی از جزیره و همچنین جزیره کبوتر که شما می‌توانید استراحت و لذت بردن از غروب آفتاب است. منبع :http://www.kusadasi.com/...

اطلاعات | نقشه
پارک ملی

پارک ملی

هنگام انتخاب تور ترکیه اگر فقط و فقط در فکر تفریح و سرگرمی هستید ، کوش آداسی گزینه خوبی ست . کوش آداسی طبیعت زیبایی دارد و طبیعت اطراف آن ، از تفریحات کوش آداسی بشمار می‌آید . بعضی‌ها گشت و گذار در طبیعت را بیش از سایر تفریحات می‌پسندند . پارک ملی با وسعت 30 کیلومتر که از جنوب کوش ...

اطلاعات | نقشه
جزیره کبوتر

جزیره کبوتر

جزیره کبوتر نماد کوش آداسی است. جزیره محل پرندگان در طول مهاجرت فصلی است که به همین دلیل آن را جزیره پرنده نامگذاری کرده اند. این جزیره یکی از بهترین مکانها برای تماشای نمایش پانوراما از زیبایی‌های شهر و لذت بردن از تماشای غروب آفتاب است. شما همچنین می‌توانید از نوشیدنی خود را در یکی ا...

اطلاعات | نقشه
ساحل شبه جزیره مار

ساحل شبه جزیره...

ساحل جزیره‌ی مار، منطقه‌ی ساحلی صخره ای است که نزدیک شهر واقع شده است. در واقع جزیره‌ی مار یک شبه جزیره کنار جزیره‌ی کبوتر می‌باشد. این ساحل تنها ده دقیقه با پای پیاده با مرکز شهر فاصله دارد. این ساحل درای صندلی‌های راحتی، چترهای خورشید و کافه و رستوران می‌باشد این شبه جزیره دارای د...

اطلاعات | نقشه
ساحل لیدیز

ساحل لیدیز

اسم این ساحل از شهر کناری خود گرفته شده است. ساحل لیدیز یک ساحل شنی با طول یک کیلومتر دارای چتر‌های آفتابی، صندلی‌های حصیری تاشو، دوش ها، کافه‌ها و رستوران‌ها می‌باشد. ساحل لیدیز یکی از مقبول‌ترین ساحل‌ها در این منطقه است که یکشنبه‌ها به خاطر گردشگران محلی، مملو از جمعیت می‌شود. این...

اطلاعات | نقشه
ساحل کوشتر

ساحل کوشتر

ساحل کوشتر در 5 کیلومتری کوش آداسی قرار دارد، تا حدی یکی از مقبول‌ترین ساحل‌های در اطراف کوش آداسی است. این مکان 1 کیلومتر ساحل دارد. ساحل کوشتر توسط دولت محلی شناسایی و بازسازی شد و در سال 2000 بسیار جذاب‌تر و زیباتر در آمد. این ساحل زیبا دارای صندلی‌های حصیری تاشو، چتر‌های آفتابی، و...

اطلاعات | نقشه
مشاهده تمامی جاذبه های گردشگری
[posttitle]

[posttitle]

[postbody]

مشاهده مطلب