توضیحات

ویرایش
بیش از 2000 سال است که ادویه یکی از مرسوم‌ترین کالاهای تجاری سریلانکا به شمار می‌آید. شهر کندی آب و هوا و اقلیم بسیار مناسبی برای رویش گونه‌های مختلف ادویجات مانند فلفل، جوز، میخک، دارجین و هل دارد.
در اینجا شما می‌توانید از بزرگ‌ترین باغ‌های تولید ادویه‌ی صادراتی جهان، دیدن کنید. فقط باید مراقب لباس‌های خود باشید، چرا که ممکن است در اثر گیر کردن به بوته‌ها یا شاخه‌ی درختان، پاره شوند.
شما می‌توانید ادویجات مورد نیاز خود را از این باغ به صورت مستقیم تهیه کنید. راهنمای شما همزمان با گشتی که در این باغ خواهید داشت انواع گیاهان و درختان ادویه را با میوه، دانه و شیره نشان داده و توضیحات لازم را به شما خواهد داد.
در این باغ با درختان تنومندی مواجه خواهید شد که با ارتفاع بیش از 25 فوت، سر به فلک کشیده اند. این درختان که بومی اقلیم استوایی هستند، در سن 21 سالگی میوه می‌دهند.
در این باغ گونه‌ی نادری از خانواده‌ی گیاهان ادویه نیز رشد می‌کند که پس از زعفران، دومین ادویه‌ی گران جهان به شمار می‌آید.
وانیل که گیاهی است مخصوص نواحی مرطوب، به وفور در این باغ به چشم می‌خورد.
غلاف‌های درخت وانیل را پس از برداشت، خشک کرده و پودر می‌کنند.
در بدو ورود، در کنار زیبایی‌های این باغ سرسبز، ...مشاهده کامل متن عطر انواع گیاهان ادویه توجه گردشگران را به خود جلب می‌کند.
معبد دندان

معبد دندان

معبد باشکوه دالادا مالیگاوا، که به معبد دندان بودا معروف است، در جزیره‌ی کندی قرار گرفته است.معبد دندان را به خاطر دندانی برپا کرده‌اند که می‌گویند به بودا تعلق دارد. هر سال از گوشه و کنار جهان صد‌ها هزار بودایی به عشق زیارت این دندان و انجام مراسم مخصوص مذهبی به شهر کاندی می‌آیند.به ...

اطلاعات | نقشه
باغ ادویه‌ی کندی

باغ ادویه‌ی کن...

بیش از 2000 سال است که ادویه یکی از مرسوم‌ترین کالاهای تجاری سریلانکا به شمار می‌آید. شهر کندی آب و هوا و اقلیم بسیار مناسبی برای رویش گونه‌های مختلف ادویجات مانند فلفل، جوز، میخک، دارجین و هل دارد. در اینجا شما می‌توانید از بزرگ‌ترین باغ‌های تولید ادویه‌ی صادراتی جهان، دیدن کنید. فقط...

اطلاعات | نقشه
[posttitle]

[posttitle]

[postbody]

مشاهده مطلب